STRONA GŁÓWNA
Luty 21 2018 10:17:10   
Projekty
Nawigacja
REFORMA EDUKACJI
  Broszura informacyjna
  Dobra szkoła
  Kuratorium Oświaty w Katowicach

NASZA SZKOŁA
  STRONA GŁÓWNA
  KONTAKT
  GALERIA
  HISTORIA
  DOKUMENTY SZKOLNE
  ZDJĘCIA ARCHIWALNE
  GALERIA
  PUBLIKACJE
  NAUCZYCIELE
  EDUBLOG RUDNIKI
  RADA RODZICÓW
  WYCHOWAWCY
  WSPOMNIENIA
  POSADŻ DRZEWKO
  WYPRAWKA 2015/2016
  PLAN LEKCJI 2016/17
  EWALUACJA WNIOSKI
  KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2017/2018
  ŚWIETLICA
  Podręczniki 2015/16

DLA RODZICÓW

PRZEDSZKOLE

SAMORZĄD

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Witamy

SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W RUDNIKACHRealizacja projektu "Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I - II I"


1% PODATKU DLA SZKOŁY
DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA
IMPREZYDnia 13 lutego uczniowie klas IV-VII żegnali karnawał bawiąc się na szkolnej dyskotece. Zabawę przy rytmach muzyki rozrywkowej urozmaicił nam poczęstunek w postaci pizzy. Następnego dnia otwarliśmy pocztę walentynkową i wszystkie kartki trafiły do swoich adresatów. Wkrótce rozstrzygniecie konkursu na zabawną walentynkę.
PASOWANIE NA CZYTELNIKA
NAUKAW środę 24 stycznia najmłodsi uczniowie klasy I naszej szkoły zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników Biblioteki Szkolnej. Nowi czytelnicy złożyli przyrzeczenie, że będą kochać i szanować książki. Potem wszyscy zostali pasowani na czytelników. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało okolicznościowy dyplom. Mamy nadzieję, że od tej pory każdy pierwszak będzie często odwiedzał bibliotekę i rozbudzi w sobie potrzebę czytania oraz poznawania nowych bohaterów książkowych.
PODSUMOWANIE I SEMESTRU 2017/2018
INFORMACJE25 stycznia br. roku na apelu dokonaliśmy podsumowania I semestru w naszej szkole. Samorząd Uczniowski przypomniał także wszystkim zgromadzonym zasady bezpiecznego wypoczynku w czasie nadchodzących ferii zimowych. Opiekun SU zaprosił klasy IV-VII na dyskotekę karnawałową,która odbędzie się w ostatki 13 lutego. Z okazji nadchodzących Walentynek uczniowie mogą wziąć udział w konkursie plastycznym na najzabawniejszą Walentynkę. Format pracy i technika wykonania kartki są dowolne. Podczas apelu nagrodziliśmy naszych uczniów za zaangażowanie w zbiórkę "Góra Grosza" na rzecz towarzystwa "Nasz Dom".

KLASOWI LIDERZY AKCJI

1.Franciszek Dyksy
2.Jakub Głębocki
3.Zuzanna Migdał
4.Weronika Król
5.Mateusz Miśkiewicz
6.Mateusz Otręba
7.Lena Domagała
8.Adrian Seweryn
9.Anna Gawrońska
10.Amelia Nowak
11.Magdalena Migdał

OGÓŁEM NASZA SZKOŁA ZEBRAŁA W TYM ROKU:
411zł 65gr
W AKCJI WZIĘŁO UDZIAŁ 37 UCZNIÓW
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA AKTYWNY UDZIAŁ W AKCJI W IMIENIU TOWARZYSTWA „NASZ DOM”


PODSUMOWANIE I SEMSTRU 2017/2018


UCZNIOWIE KTÓRZY UZYSKALI NAJLEPSZE WYNIKI EDUKACYJNE:

KLASA III

Stypa Anna

KLASA IV

Marcel Piwek
Nikodem Drabek
Zuzanna Migdał
Zuzanna Latacz

KLASA V

Mateusz Miśkiewicz
Mateusz Otręba

KLASA VII

Emilia Machura
Anna Gawrońska

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
IMPREZYZ okazji święta Babci i Dziadka uczniowie klasy pierwszej i trzeciej gościli w naszej szkole ukochane Babcie i Dziadków.
Dzieci z wielkim zaangażowaniem pod kierownictwem nauczycieli przygotowywały się do tego dnia. Uczniowie klasy pierwszej zaprezentowali się w inscenizacji bajki o Czerwonym Kapturku, zaś uczniowie klasy trzeciej recytowali okolicznościowe wiersze. Piękną recytacją , tańcem i śpiewem wnuczęta podziękowały swoim kochanym Babciom i Dziadkom za miłość jaką są codziennie otaczane. Nie zabrakło życzeń i upominków. Babcie i Dziadkowie nie kryli łez wzruszenia i dumy ze swoich pociech. Uroczystość uświetnił słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM
IMPREZYDzień Babci i Dziadka to jedne z najpiękniejszych dni w roku. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. Dnia 19 stycznia 2018r. o godzinie 11.00 w Oddziale Przedszkolnym w Rudnikach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla kochanych gości rodzice przygotowali poczęstunek w postaci ciasta, kawy i herbaty, a dzieci wspaniały program artystyczny oraz prezenty.

Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

ZEBRANIA Z RODZICAMI
INFORMACJE
ZEBRANIA Z RODZICAMI ODBĘDĄ SIĘ 25.01.2018 O GODZ. 17:00


UROCZYSTY DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASACH MŁODSZYCH ODBĘDZIE SIĘ TAKŻE 25 STYCZNIA 2018 O GODZINIE 11:30
ŚWIĄTECZNY APEL "PRZY CHOINCE"
IMPREZY

Na dzisiejszym świątecznym apelu gościliśmy jurajskich skautów z Włodowic wraz z panią prezes Marylą Utracką. Skauci przybyli aby przekazać nam światełko betlejemskie. Jurajską grupę harcerską zasilają także uczniowie naszej szkoły. W świąteczny nastrój wprowadziły nas utwory "Jest taki dzień" oraz "Leć kolędo" w wykonaniu naszych uczniów. Złożyliśmy sobie także świąteczne życzenia i podsumowaliśmy akcje charytatywne przeprowadzone w naszej szkole. Uczniowie bardzo aktywnie zbierają nakrętki na rzecz chorej dziewczynki. Dzieci kupiły "cegiełki" na rzecz fundacji "Pomóż i Ty", zebrane pieniądze zostały przekazane na konto fundacji. Samorząd Uczniowski na czele z przewodniczącym zainicjował akcję wymiany kartkami świątecznymi. Wszyscy uczniowie wylosowali kartkę z życzeniami "Wesołych Świąt"!
Po apelu uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas na wspólną wigilię.
OGŁOSZENIE
INFORMACJE
ORGANIZACJA ZAJĘĆ W DNI PRZEDŚWIĄTECZNE


CZWARTEK 21 GRUDNIA 2017

1. Zajęcia edukacyjne wg. planu od 08:00-10:35
2. 10:45 - apel
3. 11:15- 12:30 klasowe spotkania wigilijne
4. 12:35 zakończenie zajęć

PIĄTEK 22 GRUDNIA DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH
ZAJĘCIA OPIEKUŃCZE W ŚWIETLICY ŚRODOWISKOWEJ OD 09:00-13:00

PRZEGLĄD PIOSENEK I PASTORAŁEK
IMPREZY14 grudnia 2017 Anna Stypa z klasy III oraz Bartek Beza z klasy I reprezentowali naszą szkołę na "Przeglądzie piosenek i pastorałek" w Gminnym Ośrodku Kultury we Włodowicach. Wszyscy uczestnicy otrzymali wyróżnienia oraz drobne upominki. Organizatorem festiwalu muzyki dziecięcej była Szkoła Podstawowa we Włodowicach.

MIKOŁAJKI
IMPREZY
Mikołajki to święto, które wszyscy lubimy i miło wspominamy. Każdego roku obchodzone są 6 grudnia. Jest to niezwykły dzień, kiedy odwiedza nas Mikołaj i wręcza prezenty.
Także o naszej szkole nie zapomniał Mikołaj i odwiedził nas 6 grudnia z workiem pełnym upominków. Wszyscy uczniowie przyjęli Mikołaja bardzo entuzjastycznie. Najmłodsi nie zapomnieli o wierszykach i piosenkach, które przygotowali na wizytę gościa. Nie obyło się także bez pamiątkowej sesji zdjęciowej. Bardzo dziękujemy Mikołajowi za wspaniałe prezenty i zapraszamy do galerii zdjęć.
SZKOLNE ANDRZEJKI
IMPREZY29 LISTOPADA UCZNIOWIE KLAS IV-VII UCZESTNICZYLI W SZKOLNEJ DYSKOTECE Z OKAZJI "ANDRZEJEK". NIE ZABRAKŁO WRÓŻB ORAZ PYSZNEGO POCZĘSTUNKU. WSZYSCY ŚWIETNIE SIĘ BAWILI W RYTM MUZYCZNYCH HITÓW.
Strona 1 z 52 1 2 3 4 > >>
Copyright Rafał Kowalczyk © 2007