STRONA GŁÓWNA
Luty 25 2021 19:40:23   
Projekty

Nawigacja
REFORMA EDUKACJI

ODDZIAŁY
  KLASA 1
  KLASA 2
  KLASA 3
  KLASA 4
  KLASA 5
  KLASA 6
  KLASA 7
  KLASA 8
  ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY
  ŚWIETLICA SZKOLNA
  BIBLIOTEKA SZKOLNA

NASZA SZKOŁA
  STRONA GŁÓWNA
  KONTAKT
  GALERIA
  HISTORIA
  ZDJĘCIA ARCHIWALNE
  PUBLIKACJE
  NAUCZYCIELE
  EDUBLOG RUDNIKI
  RADA RODZICÓW
  WYCHOWAWCY
  WSPOMNIENIA
  POSADŻ DRZEWKO
  ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA
  PLAN LEKCJI 2020/2021
  KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

STREFA RODZICA

SAMORZĄD

DOKUMENTY SZKOLNE

JUBILEUSZE

ROK DLA NIEPODLEGŁEJ

SPONSORZY I PRZYJACIELE SZKOŁY

WOLONTARIAT

REKRUTACJA

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA

AKTYWNA TABLICA

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Witamy

SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W RUDNIKACH

Administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Podstawowa w Rudnikach, ul.Szkolna 11, 42-421 Włodowice. Dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji z Państwem oraz w celu, dla którego zostały nam udostępnione. Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest pod adresem: https://drive.google.com/open?id=0B4o2TRbKumbiVkRNeWFfNWNKdGRqRTViMzkxTFNKQ1FsYzE4

RZĄDOWY PROGRAM DOBRY STARTRealizacja projektu "Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I - II I"


1% PODATKU DLA SZKOŁY
Walentynki
„W dniu świętego Walentego Nic nie może dziać się złego, Nikt nie może się dziś złościć, Bo dziś nadszedł dzień miłości!”
Z okazji "Walentynek" wszystkiego najlepszego, słońca i radości, uśmiechu i miłości Pani Dyrektor, Nauczycielom, Pracownikom Szkoły i wszystkim Uczniom życzy Samorząd Uczniowski
Bal karnawałowy
IMPREZY W piątek 12.02.2021 odbył się bal karnawałowy, w którym uczestniczyły dzieci z klasy I. Jest on atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci, formą rozrywki, która dostarcza im wielu przeżyć i radości. Uśmiechy, tańce, zabawy tego jak na prawdziwy dziecięcy bal przystało, nie zabrakło. Dzieci uczestniczyły w konkursach, prezentując swoje talenty i umiejętności. W kolorowych strojach, zwinnie tańczyły na parkiecie: czarodziejki, królewny, żołnierze, rycerze i wiele innych postaci z bajek. Kolejny bal karnawałowy już za rok.
TŁUSTY CZWARTEK
IMPREZY
PODZIĘKOWANIE
DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU W NASZEJ SZKOLE
INFORMACJE
W ramach Ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców” uczniowie klas I-III uczestniczyli w lekcji „WIRTUALNY ŚWIAT”. Uczniowie już wiedzą że, Internet to miejsce, które daje wiele możliwości, ale to także miejsce pełne zagrożeń, które czyhają na dzieci. Dzieci zostały także zapoznane z pięcioma zasadami bezpieczeństwa w sieci i zapamiętały:
Co to jest "Internet"?
Do czego możemy używać Internetu?
Jakie niebezpieczeństwa, czyhają na dzieci w Internecie?
Dlaczego warto korzystać z Internetu pod okiem rodziców?

W klasach młodszych na lekcjach informatyki zostały przeprowadzone zajęcia poświęcone tematyce zagrożeń w sieci oraz zasad bezpiecznego korzystania z niej. Zajęcia zostały przeprowadzone na podstawie scenariuszy i materiałów (filmów, spotów, plików muzycznych) udostępnionych na stronie internetowej www.dzieckowsieci.pl. oraz materiałów udostępnionych przez Centrum Rozwoju Lokalnego. Na koniec zajęć uczniowie sprawdzili swoją wiedzę rozwiązując test. Wszystkie zadania wykonali prawidłowo.

Klasy starsze podczas Dnia Bezpiecznego Internetu brały udział w konkursie na temat bezpieczeństwa w sieci.
WYNIKI KONKURSU:
I miejsce Mateusz Miśkiewicz klasa VIII
II miejsce Mateusz Otręba klasa VIII
III miejsce Marcel Piwek klasa VII

GRATULUJEMY!
KARNAWAŁOWE WYPIEKI
PROJEKTY
Karnawał trwa! Dzieci uczęszczające na świetlicę szkolną przygotowywały dzisiaj tradycyjne oponki. Po upieczeniu przysmaków uczniowie delektowali się ich smakiem. Dzieci miały dużo satysfakcji z własnoręcznie przygotowanych oponek. 9 luty to Międzynarodowy Dzień Pizzy. Ten włoski przysmak gościł na naszych stołach podczas szkolnego obiadu.
Wojewódzka akcja informacyjno-edukacyjna pt. „Wirusoochrona”
INFORMACJE

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 oraz powrotem uczniów klas I-III do szkół podstawowych, mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo najmłodszych dzieci oraz ich rodzin, Śląski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny rozpoczął na terenie województwa śląskiego realizację akcji informacyjno-edukacyjnej pn. „Wirusoochrona” do której przyłączyli się najmłodsi uczniowie naszej szkoły.
Akcja ma na celu wzmocnienie działań przeciwepidemicznych w placówkach oświatowo-wychowawczych poprzez przeprowadzenie zajęć profilaktycznych dla najmłodszych uczniów, przypominających o przestrzeganiu podstawowych zasad higieny oraz zwrócenie uwagi na znaczącą rolę higieny jako podstawowego środka zapobiegania przenoszenia się wirusów.
W trakcie zajęć dzieci będą mogły pogłębić wiedzę z zakresu zapobiegania chorobom zakaźnym przenoszonym drogą kropelkową, ze szczególnym uwzględnieniem profilaktyki koronawirusa i grypy.

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU 2021
INFORMACJE
Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Unii Europejskiej od 2004 roku. Od kilku lat przekroczył już granice Europy i dotarł do ponad 150 krajów. Jest to największa światowa akcja na rzecz bezpieczeństwa najmłodszych użytkowników Internetu oraz promocji pozytywnego wykorzystywania sieci.

W tym roku Dzień Bezpiecznego Internetu przypada na wtorek 9 lutego 2021. Uczniowie naszej szkoły przyłączą się do obchodów DBI poprzez udział w konkursie szkolnym o bezpiecznym Internecie. Test konkursowy odbędzie się online za pomocą Kahoot.
1%
INFORMACJE

ZAPRASZAMY DO PODAROWANIA 1% ODPISU PODATKU NA RZECZ NASZEJ SZKOŁY

KRS 0000 332 814

CEL SZCZEGÓŁOWY:RUDNIKI

DZIĘKUJEMY!

REKRUTACJA DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO I KLASY I
INFORMACJEDokumenty w zakładce REKRUTACJA 2021/2022
Terminy postępowania rekrutacyjnego do szkół ponadpodstawowych
INFORMACJETERMINY

INFORMACJA MEN

DOKUMENTY
Strona 1 z 90 1 2 3 4 > >>
Copyright Rafał Kowalczyk © 2007