STRONA GŁÓWNA
Październik 01 2020 23:27:04   
Projekty


Nawigacja
REFORMA EDUKACJI

ODDZIAŁY
  KLASA 1
  KLASA 2
  KLASA 3
  KLASA 4
  KLASA 5
  KLASA 6
  KLASA 7
  KLASA 8
  ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY
  ŚWIETLICA SZKOLNA
  BIBLIOTEKA SZKOLNA

NASZA SZKOŁA
  STRONA GŁÓWNA
  KONTAKT
  GALERIA
  HISTORIA
  ZDJĘCIA ARCHIWALNE
  PUBLIKACJE
  NAUCZYCIELE
  EDUBLOG RUDNIKI
  RADA RODZICÓW
  WYCHOWAWCY
  WSPOMNIENIA
  POSADŻ DRZEWKO
  ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA
  PLAN LEKCJI 2020/2021
  KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

STREFA RODZICA

SAMORZĄD

DOKUMENTY SZKOLNE

JUBILEUSZE

ROK DLA NIEPODLEGŁEJ

SPONSORZY I PRZYJACIELE SZKOŁY

WOLONTARIAT

REKRUTACJA

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA

AKTYWNA TABLICA

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Witamy

SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W RUDNIKACH

Administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Podstawowa w Rudnikach, ul.Szkolna 11, 42-421 Włodowice. Dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji z Państwem oraz w celu, dla którego zostały nam udostępnione. Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest pod adresem: https://drive.google.com/open?id=0B4o2TRbKumbiVkRNeWFfNWNKdGRqRTViMzkxTFNKQ1FsYzE4

RZĄDOWY PROGRAM DOBRY STARTRealizacja projektu "Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I - II I"


1% PODATKU DLA SZKOŁY
DZIEŃ CHŁOPAKA 2020
IMPREZY Dzień Chłopaka to święto, które każdego roku zdobywa coraz większą popularność. Nie jest jeszcze tak rozpoznawalne jak Dzień Mężczyzny, ale jest świetną okazją do tego, aby docenić wszystkich panów. Nasze uczennice obdarowały dzisiaj swoich kolegów upominkami i złożyły im życzenia. Przewodnicząca SU-Anna Stypa przeprowadziła plebiscyt na najfajniejszych chłopaków. W oddziale przedszkolnym został nim Oskar Gorlewicz, w klasie I wygrał Paweł Szczygieł, w klasie II Ksawery Dobosz, w klasie III Wojciech Sikora, w klasie IV Alan Włoch, w klasie VI Michał Widera, w klasie VII Marcel Piwek, a w klasie VIII Adam Drzewiecki.
Gratulujemy wszystkim wyróżnionym chłopakom!
"Sto lat" zaśpiewaliśmy wszystkim chłopcom oraz uczniom, którzy obchodzili urodziny we wrześniu.
Ubezpieczenie Szkolne Twoje Dziecko – link do formularza
INFORMACJELink do formularza elektronicznego, który umożliwi
dołączenie dziecka do ubezpieczenia
:
POWITANIE JESIENI
NAUKA Na dzisiejszym apelu powitaliśmy nową porę roku -JESIEŃ. 23 września to nie tylko pierwszy dzień kalendarzowej jesieni ale także Dzień Spadającego Liścia. Uczniowie klasy II wprowadzili nas w jesienny nastrój swoim występem na temat jesieni. O jesiennych miesiącach opowiedzieli nam uczniowie klasy VIII. Dowiedzieliśmy się też kilku ciekawostek na temat aktualnej pory roku. Mamy nadzieję, że tak miło powitana jesień nie będzie smutna, nudna i zimna, ale piękna, barwna, ciepła i bogata w jesienne skarby! Tradycją w naszej szkole jest Dzień Pieczonego Ziemniaka, który udało nam się świętować w tym roku na szkolnym podwórku dzięki pięknej pogodzie. I tak pożegnaliśmy lato ...
SPRZĄTANIE ŚWIATA 2020
PROJEKTY Nasza szkoła przyłączyła się dzisiaj do akcji ekologicznej "Sprzątanie świata-Polska". Tegoroczna edycja upłynie pod hasłem "Plastik?Rezygnuje.Redukuję.Segreguję". Czwartoklasiści przypomnieli nam idee akcji oraz udzielili cennych rad jak dbać o nasze środowisko. Nasi uczniowie posprzątali teren wokół szkoły i segregowali śmieci. Po pracowitym dniu wszyscy częstowaliśmy się kiełbaskami. Zachęcamy do prawidłowej, odpowiedzialnej segregacji plastiku w gospodarstwach domowych oraz do rezygnacji z plastiku tam, gdzie jest to możliwe. W dzisiejszych czasach trudno jest wyeliminować plastik z naszego codziennego życia, ale możemy zminimalizować jego szkodliwy wpływ na nasze zdrowie.
POWSZECHNY SPIS ROLNY 2020
INFORMACJE Od 1 września do 30 listopada 2020 r. (według stanu w dniu 1 czerwca 2020 r.) na terytorium Polski przeprowadzany jest Powszechny Spis Rolny 2020. Udział w spisie jest obowiązkowy. Obowiązek realizacji spisów nakłada na państwa członkowskie Unii Europejskiej rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady, jak również wynika on z rekomendacji FAO, zawartych w dokumencie pn. Światowy program spisów rolnych rundy 2020 r. Spis jest przeprowadzany w gospodarstwach rolnych: * osób fizycznych (gospodarstwach indywidualnych), * osób prawnych, * jednostek organizacyjnych niemających osobowości prawnej. Rolnicy mogą udzielić informacji o gospodarstwach rolnych: - poprzez samospis internetowy przeprowadzony za pośrednictwem interaktywnej aplikacji, dostępnej pod adresem https://spisrolny.gov.pl - telefonicznie - dzwoniąc na infolinię spisową pod numer 22 279 9999 Z użytkownikami gospodarstw rolnych, którzy nie mogą się spisać samodzielnie skontaktują się rachmistrzowie spisowi. Kontakt bezpośredni z rachmistrzem będzie uwarunkowany sytuacją epidemiczną. Spisy, tak jak wszystkie prowadzone przez GUS badania statystyczne,realizowane są z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa, w oparciu o nowoczesne techniki teleinformatyczne. Wszystkie zebrane od respondentów dane objęte są tajemnicą statystyczną. Dane pozyskane podczas spisów mogą być wykorzystywane wyłącznie do opracowań, zestawień i analiz statystycznych oraz do aktualizacji operatów do badań statystycznych prowadzonych przez służby statystyki publicznej. Udostępnianie lub wykorzystywanie danych uzyskanych w spisach dla innych niż podane celów jest zabronione, pod rygorem odpowiedzialności karnej. Zachęcamy do włączenia się w popularyzację Powszechnego Spisu Rolnego 2020
WRZEŚNIOWY APEL
INFORMACJE
Na dzisiejszym apelu uczciliśmy 81 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Uczniowie klasy VIII przypomnieli nam fakty historyczne, które miały miejsce we wrześniu 1939 roku. Uczeń Adam Drzewiecki recytował wiersz pt."Pieśń o żołnierzach z Westerplatte" Konstantego Idefonsa Gałczyńskiego.
Poznaliśmy skład nowego Samorządu Uczniowskiego.
Przewodniczącą szkolnego SU została Anna Stypa z klasy VI.
Zastępca: Mateusz Otręba klasa VIII
Członek: Nikodem Drabek klasa VII
Członek: Adam Drzewiecki klasa VIII
Opiekunem SU jest pani Magdalena Latusek.
W najbliższy czwartek weźmiemy udział w akcji "Sprzątanie świata".
ZEBRANIA Z RODZICAMI
INFORMACJE
SERDECZNIE ZAPRASZAMY RODZICÓW NA ZEBRANIA W DNIU 24 WRZEŚNIA (CZWARTEK) O GODZINIE 17:00. ZE WZGLĘDU NA SYTUACJĘ EPIDEMICZNĄ NIE BĘDZIE SPOTKANIA OGÓLNEGO.
PODCZAS ZEBRANIA OBOWIĄZUJĄ ZASADY DEZYNFEKCJI RĄK, ZASŁANIANIA UST I NOSA ORAZ ZACHOWANIA DYSTANSU SPOŁECZNEGO.

KLASA VII ZEBRANIE W SALI NR 19
KLASA VIII ZEBRANIE W SALI NR 20
POZOSTAŁE KLASY BEZ ZMIAN
SZKOLNY APEL
INFORMACJE Na dzisiejszym apelu nasi najstarsi uczniowie przypomnieli o zasadach bezpieczeństwa w czasie drogi do i ze szkoły oraz omówili jakie zasady higieny musimy przestrzegać w czasie zagrożenia epidemicznego. Wszyscy uczniowie zostali zaopatrzeni w kolorowe maseczki wielokrotnego użytku. W tym tygodniu wybieramy samorządy klasowe i prezentujemy profile kandydatów do Samorządu Uczniowskiego.
NARODOWE CZYTANIE 2020
INFORMACJE Do dziewiątej edycji Narodowego Czytania para prezydencka wybrała dramat Juliusza Słowackiego pt.: "Balladyna". Nasza szkoła wzięła udział w tym wydarzeniu 4 września 2020 r. Z powodu sytuacji epidemiologicznej nie mogliśmy zgromadzić się w jednym miejscu, dlatego każda klasa czytała sceny z lektury w swojej sali lub na podwórku szkolnym. Uczniowie klas IV – VIII pięknie interpretowali dzieło poety. Dzięki udziałowi w Narodowym Czytaniu treść "Balladyny" na długo pozostanie w pamięci uczestników akcji.
INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2020/2021
IMPREZY Nowy rok szkolny 2020/2021 przywitał nas jesienną pogodą. Wszyscy spotkaliśmy się dzisiaj w szkole po długiej nieobecności. Po odśpiewaniu hymnu państwowego Pani Dyrektor powitała uczniów, rodziców i nauczycieli. Szczególne słowa zostały skierowane do pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają swoją przygodę ze szkołą. Pani Dyrektor zapoznała uczniów i rodziców z nowymi zasadami funkcjonowania w szkole związanymi z reżimem sanitarnym spowodowanym SARS-COV2. Do naszych uczniów popłynęły życzenia, aby nowy rok szkolny był czasem zdobywania wiedzy i umiejętności, spełnienia marzeń i odnoszenia sukcesów edukacyjnych. Uczniowie spotkali się w swoich klasach z wychowawcami i zostali zapoznani ze szczegółowymi informacjami związanymi z organizacją nowego roku szkolnego.
ROZKŁAD DZWONKÓW
INFORMACJENOWY ROZKŁAD DZWONKÓW
Strona 1 z 84 1 2 3 4 > >>
Copyright Rafał Kowalczyk © 2007