STRONA GŁÓWNA
Kwiecień 21 2018 05:36:59   
Projekty
Nawigacja
REFORMA EDUKACJI
  Broszura informacyjna
  Dobra szkoła
  Kuratorium Oświaty w Katowicach

NASZA SZKOŁA
  STRONA GŁÓWNA
  KONTAKT
  GALERIA
  HISTORIA
  DOKUMENTY SZKOLNE
  ZDJĘCIA ARCHIWALNE
  GALERIA
  PUBLIKACJE
  NAUCZYCIELE
  EDUBLOG RUDNIKI
  RADA RODZICÓW
  WYCHOWAWCY
  WSPOMNIENIA
  POSADŻ DRZEWKO
  WYPRAWKA 2015/2016
  PLAN LEKCJI 2016/17
  EWALUACJA WNIOSKI
  KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2017/2018
  ŚWIETLICA
  Podręczniki 2015/16

DLA RODZICÓW

PRZEDSZKOLE

SAMORZĄD

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Witamy

SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W RUDNIKACHRealizacja projektu "Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I - II I"


1% PODATKU DLA SZKOŁY
ZEBRANIE Z RODZICAMI
INFORMACJE
19 KWIETNIA 2018 (CZWARTEK) O GODZINIE 17:00 ODBĘDZIE SĘ ZEBRANIE Z RODZICAMI
NAKRĘCAMY NADZIEJĘ DLA GABRYSI
PROJEKTYUczniowie naszej szkoły zbierają plastikowe nakrętki dla chorej Gabrysi. 5-letnia dziewczynka choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Zebrane nakrętki pomogą sfinansować kosztowne leczenie i rehabilitacje dziewczynki. Dla najaktywniejszych uczniów z naszego powiatu przewidziana jest nagroda - wycieczka do Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu. Do tej pory zebraliśmy ponad 55 kg zakrętek! Zakrętki zostały przekazane do Komendy lecz akcja nadal trwa! Możemy zbierać i przynosić do szkoły zakrętki do 15 maja!

Dziękujemy naszym uczniom za uczestnictwo w akcji, za życzliwość i dobre serce
PRÓBNY EGZAMIN ÓSMOKLASISTY
NAUKAW tym tygodniu siedmioro uczniów klasy VII przystąpi do próbnego egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego.
KONKURS RECYTATORSKI
NAUKA
10 kwietnia br. uczniowie Franciszek Dyksy i Magdalena Migdał reprezentowali naszą szkołę na Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim we Włodowicach. Hasło przewodnie konkursu związane było z obchodami 100 lecia odzyskania przez Polskę niepodległości i brzmiało "Nasze Małe i Duże Ojczyzny".
Pierwszoklasista Franek recytował legendę "Wars i Sawa" i zajął pierwsze miejsce w kategorii uczniów klas pierwszych. Uczniowie biorący udział w konkursie wykonali także prace plastyczne ukazujące różne oblicza Naszej Małej i Dużej Ojczyzny.
ŚNIADANIE WIELKANOCNE
IMPREZY

Zanim uczniowie udali się na wiosenną przerwę świąteczną we wszystkich klasach odbyły się śniadania wielkanocne. Składaliśmy sobie życzenia i degustowaliśmy tradycyjne potrawy.
DZIEŃ TEATRU
IMPREZY

Podczas tegorocznego święta teatru mieliśmy okazję uczestniczyć w niezwykłej lekcji języka polskiego, podczas której uczniowie naszej szkoły stali się aktorami. Klasa V odegrała sztukę antyczną, klasa IV prezentowała teatr średniowieczny, klasa VI szekspirowski a klasa VII teatr współczesny i narodowy. Po I części występów uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje talenty muzyczne, satyryczne oraz gimnastyczne.
POŻEGNANIE ZIMY
INFORMACJE21 marca najmłodsi uczniowie naszej szkoły razem z przedszkolakami pożegnali Zimę. Uczniowie z pomocą rodziców przygotowali na ten dzień kukły-Marzanny, które tradycyjnie spalono. Choć zima ma swoje uroki, to już z utęsknieniem czekamy na Wiosnę.
DZIEŃ OTWARTY
INFORMACJE
ZAPRASZAMY RODZICÓW NA DZIEŃ OTWARTY 22 MARCA 2018 (CZWARTEK) W GODZINACH 16:30-18:00
DZIEŃ ŚW. PATRYKA/ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSÓW
IMPREZYNa dzisiejszym apelu obchodziliśmy Dzień św.Patryka - patrona Irlandii. Dominującym kolorem tego święta to zieleń. Wszyscy uczniowie prezentowali na swoich ubraniach różne odcienie tej barwy. Na szkolnych korytarzach pojawiły się irlandzkie flagi, koniczyny oraz plakaty o tematyce irlandzkiej wykonane przez uczniów.

Opiekun SU ogłosiła wyniki plebiscytu z okazji minionego Dnia Kobiet. Najsympatyczniejszą dziewczynką w oddziale przedszkolnym została Wiktoria Bubula, w klasie I Julia Pleban, w klasie III Anna Stypa, w klasie IV Zuzanna Latacz, w klasie VI Wiktoria Balewska, w klasie VII Julia Szczygieł. Dziewczynki otrzymały nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.

Pani Edyta Gawrońska-Fonfera ogłosiła wyniki konkursu "Orzeł biały-nasza duma". I miejsce zajął Dawid Błasiak, II miejsce Nikodem Drabek a III miejsce Anna Gawrońska. Prace tych uczniów zostały przekazane do następnego etapu konkursu. Pozostali uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie zostali wyróżnieni i także otrzymali nagrody oraz dyplomy.

SERDECZNIE GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZNIOM SUKCESÓW I ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W KONKURSACH
Prace uczniów - godło
IMPREZY
KONKURSY
INFORMACJEUczniowie naszej szkoły wzięli udział w Szkolnym Konkursie Walentynkowym zorganizowanym przez SU na najzabawniejszą kartkę.

Wyniki konkursu:

I miejsce Nikola Trojak
I miejsce Julia Widera
II miejsce Michał Widera
III miejsce Emilia Machura
III miejsce Patryk Machura

Wyróżnienia:

Zuzanna Latacz
Franciszek Dyksy
Alan Włoch
Bartłomiej Beza

Wszyscy uczniowie otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Zapraszamy do galerii zdjęć w celu obejrzenia prac uczniów przedstawiających godło. Prace zostały wykonane na ogólnopolski konkurs.
Strona 1 z 53 1 2 3 4 > >>
Copyright Rafał Kowalczyk © 2007