STRONA GŁÓWNA
Marzec 30 2017 06:42:54   
Projekty
Nawigacja
REFORMA EDUKACJI
  Dobra szkoła
  Broszura informacyjna
  Kuratorium Oświaty w Katowicach

HARMONOGRAMY
  HARMONOGRAM DNI OTWARTYCH 2016/17
  HARMONOGRAM IMPREZ I UROCZYSTOŚCI

NASZA SZKOŁA
  STRONA GŁÓWNA
  KONTAKT
  GALERIA
  HISTORIA
  ZDJĘCIA ARCHIWALNE
  GALERIA
  PUBLIKACJE
  EDUBLOG RUDNIKI
  NAUCZYCIELE
  RADA RODZICÓW
  WYCHOWAWCY
  WSPOMNIENIA
  POSADŻ DRZEWKO
  WYPRAWKA 2015/2016
  PLAN LEKCJI 2016/17
  EWALUACJA WNIOSKI
  KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2016/2017
  ŚWIETLICA
  Podręczniki 2015/16

DLA RODZICÓW

PRZEDSZKOLE

SAMORZĄD

DOKUMENTY SZKOLNE

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Witamy

SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W RUDNIKACHRealizacja projektu "Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I - II I"


1% PODATKU DLA SZKOŁY
DZIEŃ OTWARTY
INFORMACJE
23 MARCA 2017 W GODZINACH 16:00-18:00 ZAPRASZAMY RODZICÓW NA DZIEŃ OTWARTY
KONKURS CZYTELNICZY
NAUKAW świetlicy szkolnej odbył się konkurs czytelniczy „Czy znasz Słonia Trąbalskiego?”
Do wzięcia udziału w konkursie zostali zaproszeni uczniowie klasy II i III. Najlepszą znajomością lektury „Słoń Trąbalski” autorstwa Juliana Tuwima wykazali się: Zuzanna Migdał, Marcel Piwek, Patrycja Wójcik i Mateusz Wieczorek.
Zwycięzcom wręczono nagrody książkowe. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali zakładki do książek. Za uczestnictwo wszystkim uczniom dziękujemy, a zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy.
DZIEŃ KOBIET W NASZEJ SZKOLE
IMPREZYDzień Kobiet w naszej szkole celebrowaliśmy dzisiaj już od rana. Najstarsi uczniowie zrobili wszystkim paniom słodką niespodziankę w postaci okolicznościowego tortu. Wszyscy chłopcy obdarowywali swoje koleżanki oraz panie kwiatami, słodkościami i różnymi upominkami. Na apelu zostały ogłoszone wyniki plebiscytu na najsympatyczniejszą dziewczynkę w klasach 0-VI. Wyróżnione dziewczynki otrzymały dyplomy i słodką niespodziankę. Przedstawiciel SU oraz pan Dyrektor złożyli wszystkim paniom życzenia. Dzisiejszy dzień upłynął nam w bardzo miłej atmosferze.
Na apelu 8 marca zostały rozdane nagrody i dyplomy zwycięzcom konkursu promującego czytelnictwo pod hasłem „KSIĄŻKA MOICH MARZEŃ’’.

Dnia 10 lutego 2017 roku został rozstrzygnięty konkurs zorganizowany przez Bibliotekę Szkolną w kategorii wiekowej klas 4-6. Prace plastyczne uczniów reklamowały ulubioną książkę.
I miejsce -Emilia Machura
II miejsce - Anna Gawrońska
III miejsce -Julia Szczygieł

Wyróżnienia otrzymali:
Wiktor Parzysz i Mateusz Miśkiewicz

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

REKOLEKCJE
INFORMACJE
W DNIACH 20-22 MARZEC 2017 PO 3 GODZINACH LEKCYJNYCH (10:45) ODBĘDĄ SIĘ REKOLEKCJE
POWIĘKSZENIE KSIĘGOZBIORU SZKOLNEJ BIBLIOTEKI
INFORMACJEW miesiącu wrześniu czytelnicy Biblioteki szkolnej utworzyli „ZŁOTĄ LISTĘ ULUBIONYCH KSIĄŻEK”. Były to propozycje książek, które zdaniem uczniów powinny znaleźć się na półkach biblioteki. Dzięki hojności Rady Rodziców prośba czytelników została spełniona. Księgozbiór biblioteki powiększył się o 21 woluminów.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przekazanie książek do biblioteki.
NOWI CZYTELNICY BIBLIOTEKI SZKOLNEJ
NAUKADnia 3 marca b.r. najmłodsi uczniowie naszej szkoły odwiedzili bibliotekę szkolną. Podczas tej wizyty zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników. Nowi czytelnicy złożyli przyrzeczenie, że będą kochać i szanować książki. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało okolicznościowy dyplom, książkę oraz kolorową zakładkę.

ZAJĘCIA Z "PIÓRKIEM"
NAUKA

We wtorek klasa II i III gościła na zajęciach panią Anetę Wspaniałą-Gajewską -pracownika Biblioteki Pedagogicznej w Zawierciu, która opowiedziała dzieciom jak powstaje książka. Następnie pani Aneta zaprosiła dzieci do wykonania gęsim piórkiem ilustracji do klasowej książki.Tak więc każde dziecko poprzez wykonanie rysunku przyczyniło się do jej powstania. Pani Aneta zabrała wykonane prace,aby ułożyć je w całość. Z niecierpliwością czekamy na efekt naszej pracy.
Serdecznie dziękujemy Pani Anecie za przeprowadzenie bardzo ciekawych zajęć.
BAL KARNAWAŁOWY 0-III
IMPREZYW środę od godziny 12.00 do 14.00 miał miejsce bal karnawałowy dla klas 0-III. Motywem przewodnim tegorocznego balu były postacie z lektur przewidzianych do czytania w miesiącu lutym oraz postacie z ulubionych bajek. Nasza sala zapełniła się bajkowymi postaciami.
Razem z przedszkolakami dzieci świetnie bawiły się pod kierunkiem Pań Animatorek, a na koniec zabawy każde dziecko otrzymało balonowego zwierzaka.
Dziękujemy rodzicom za przygotowanie poczęstunku i sfinansowanie zabawy.
ZAJĘCIA W RAMACH PROJEKTU
INFORMACJEZAJĘCIA W RAMACH PROJEKTU
ZABAWA KARNAWAŁOWA
IMPREZY
W miniony piątek 17 lutego uczniowie klas IV-VI uczcili koniec karnawału bawiąc się na szklonej dyskotece. Dzieci tańczyły do znanych przebojów muzyki rozrywkowej. DJ poprowadził również kilka znanych zabaw, które urozmaiciły imprezę. W przerwach między zabawą uczniowie częstowali się snackami oraz pizzą.
Imprezę oraz poczęstunek sponsorowała Rada Rodziców za co serdecznie dziękujemy.

Tradycyjnie w TŁUSTY CZWARTEK będziemy się częstować pączkami. SMACZNEGO !WALENTYNKI
IMPREZY
14 lutego obchodzimy Święto Zakochanych czyli WALENTYNKI. Tego dnia życzymy sobie wiele miłości oraz obdarowujemy się drobnymi upominkami, serduszkami, kartkami okolicznościowymi i kwiatami. Również uczniowie z naszej szkoły postanowili uczcić ten dzień.Dzisiaj odbył się finał poczty walentynkowej. Dwóch listonoszów z klasy VI rozdało kartki walentynkowe naszym uczniom i nauczycielom. Dzieci ubrały się dzisiaj w kolor czerwony i udekorowały szkołę serduszkami. Takie miłe święto może trwać przez cały rok!
Strona 1 z 48 1 2 3 4 > >>
Copyright Rafał Kowalczyk © 2007