STRONA GŁÓWNA
Październik 20 2020 13:54:07   
Projekty


Nawigacja
REFORMA EDUKACJI

ODDZIAŁY
  KLASA 1
  KLASA 2
  KLASA 3
  KLASA 4
  KLASA 5
  KLASA 6
  KLASA 7
  KLASA 8
  ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY
  ŚWIETLICA SZKOLNA
  BIBLIOTEKA SZKOLNA

NASZA SZKOŁA
  STRONA GŁÓWNA
  KONTAKT
  GALERIA
  HISTORIA
  ZDJĘCIA ARCHIWALNE
  PUBLIKACJE
  NAUCZYCIELE
  EDUBLOG RUDNIKI
  RADA RODZICÓW
  WYCHOWAWCY
  WSPOMNIENIA
  POSADŻ DRZEWKO
  ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA
  PLAN LEKCJI 2020/2021
  KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

STREFA RODZICA

SAMORZĄD

DOKUMENTY SZKOLNE

JUBILEUSZE

ROK DLA NIEPODLEGŁEJ

SPONSORZY I PRZYJACIELE SZKOŁY

WOLONTARIAT

REKRUTACJA

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA

AKTYWNA TABLICA

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
SPRZĄTANIE ŚWIATA 2020
PROJEKTY Nasza szkoła przyłączyła się dzisiaj do akcji ekologicznej "Sprzątanie świata-Polska". Tegoroczna edycja upłynie pod hasłem "Plastik?Rezygnuje.Redukuję.Segreguję". Czwartoklasiści przypomnieli nam idee akcji oraz udzielili cennych rad jak dbać o nasze środowisko. Nasi uczniowie posprzątali teren wokół szkoły i segregowali śmieci. Po pracowitym dniu wszyscy częstowaliśmy się kiełbaskami. Zachęcamy do prawidłowej, odpowiedzialnej segregacji plastiku w gospodarstwach domowych oraz do rezygnacji z plastiku tam, gdzie jest to możliwe. W dzisiejszych czasach trudno jest wyeliminować plastik z naszego codziennego życia, ale możemy zminimalizować jego szkodliwy wpływ na nasze zdrowie.
POWSZECHNY SPIS ROLNY 2020
INFORMACJE Od 1 września do 30 listopada 2020 r. (według stanu w dniu 1 czerwca 2020 r.) na terytorium Polski przeprowadzany jest Powszechny Spis Rolny 2020. Udział w spisie jest obowiązkowy. Obowiązek realizacji spisów nakłada na państwa członkowskie Unii Europejskiej rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady, jak również wynika on z rekomendacji FAO, zawartych w dokumencie pn. Światowy program spisów rolnych rundy 2020 r. Spis jest przeprowadzany w gospodarstwach rolnych: * osób fizycznych (gospodarstwach indywidualnych), * osób prawnych, * jednostek organizacyjnych niemających osobowości prawnej. Rolnicy mogą udzielić informacji o gospodarstwach rolnych: - poprzez samospis internetowy przeprowadzony za pośrednictwem interaktywnej aplikacji, dostępnej pod adresem https://spisrolny.gov.pl - telefonicznie - dzwoniąc na infolinię spisową pod numer 22 279 9999 Z użytkownikami gospodarstw rolnych, którzy nie mogą się spisać samodzielnie skontaktują się rachmistrzowie spisowi. Kontakt bezpośredni z rachmistrzem będzie uwarunkowany sytuacją epidemiczną. Spisy, tak jak wszystkie prowadzone przez GUS badania statystyczne,realizowane są z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa, w oparciu o nowoczesne techniki teleinformatyczne. Wszystkie zebrane od respondentów dane objęte są tajemnicą statystyczną. Dane pozyskane podczas spisów mogą być wykorzystywane wyłącznie do opracowań, zestawień i analiz statystycznych oraz do aktualizacji operatów do badań statystycznych prowadzonych przez służby statystyki publicznej. Udostępnianie lub wykorzystywanie danych uzyskanych w spisach dla innych niż podane celów jest zabronione, pod rygorem odpowiedzialności karnej. Zachęcamy do włączenia się w popularyzację Powszechnego Spisu Rolnego 2020
WRZEŚNIOWY APEL
INFORMACJE
Na dzisiejszym apelu uczciliśmy 81 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Uczniowie klasy VIII przypomnieli nam fakty historyczne, które miały miejsce we wrześniu 1939 roku. Uczeń Adam Drzewiecki recytował wiersz pt."Pieśń o żołnierzach z Westerplatte" Konstantego Idefonsa Gałczyńskiego.
Poznaliśmy skład nowego Samorządu Uczniowskiego.
Przewodniczącą szkolnego SU została Anna Stypa z klasy VI.
Zastępca: Mateusz Otręba klasa VIII
Członek: Nikodem Drabek klasa VII
Członek: Adam Drzewiecki klasa VIII
Opiekunem SU jest pani Magdalena Latusek.
W najbliższy czwartek weźmiemy udział w akcji "Sprzątanie świata".
ZEBRANIA Z RODZICAMI
INFORMACJE
SERDECZNIE ZAPRASZAMY RODZICÓW NA ZEBRANIA W DNIU 24 WRZEŚNIA (CZWARTEK) O GODZINIE 17:00. ZE WZGLĘDU NA SYTUACJĘ EPIDEMICZNĄ NIE BĘDZIE SPOTKANIA OGÓLNEGO.
PODCZAS ZEBRANIA OBOWIĄZUJĄ ZASADY DEZYNFEKCJI RĄK, ZASŁANIANIA UST I NOSA ORAZ ZACHOWANIA DYSTANSU SPOŁECZNEGO.

KLASA VII ZEBRANIE W SALI NR 19
KLASA VIII ZEBRANIE W SALI NR 20
POZOSTAŁE KLASY BEZ ZMIAN
SZKOLNY APEL
INFORMACJE Na dzisiejszym apelu nasi najstarsi uczniowie przypomnieli o zasadach bezpieczeństwa w czasie drogi do i ze szkoły oraz omówili jakie zasady higieny musimy przestrzegać w czasie zagrożenia epidemicznego. Wszyscy uczniowie zostali zaopatrzeni w kolorowe maseczki wielokrotnego użytku. W tym tygodniu wybieramy samorządy klasowe i prezentujemy profile kandydatów do Samorządu Uczniowskiego.
NARODOWE CZYTANIE 2020
INFORMACJE Do dziewiątej edycji Narodowego Czytania para prezydencka wybrała dramat Juliusza Słowackiego pt.: "Balladyna". Nasza szkoła wzięła udział w tym wydarzeniu 4 września 2020 r. Z powodu sytuacji epidemiologicznej nie mogliśmy zgromadzić się w jednym miejscu, dlatego każda klasa czytała sceny z lektury w swojej sali lub na podwórku szkolnym. Uczniowie klas IV – VIII pięknie interpretowali dzieło poety. Dzięki udziałowi w Narodowym Czytaniu treść "Balladyny" na długo pozostanie w pamięci uczestników akcji.
INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2020/2021
IMPREZY Nowy rok szkolny 2020/2021 przywitał nas jesienną pogodą. Wszyscy spotkaliśmy się dzisiaj w szkole po długiej nieobecności. Po odśpiewaniu hymnu państwowego Pani Dyrektor powitała uczniów, rodziców i nauczycieli. Szczególne słowa zostały skierowane do pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają swoją przygodę ze szkołą. Pani Dyrektor zapoznała uczniów i rodziców z nowymi zasadami funkcjonowania w szkole związanymi z reżimem sanitarnym spowodowanym SARS-COV2. Do naszych uczniów popłynęły życzenia, aby nowy rok szkolny był czasem zdobywania wiedzy i umiejętności, spełnienia marzeń i odnoszenia sukcesów edukacyjnych. Uczniowie spotkali się w swoich klasach z wychowawcami i zostali zapoznani ze szczegółowymi informacjami związanymi z organizacją nowego roku szkolnego.
ROZKŁAD DZWONKÓW
INFORMACJENOWY ROZKŁAD DZWONKÓW
Wewnętrznej Procedury Bezpieczeństwa-SARS-COV 2
INFORMACJEPROCEDURY SARS-COV2
LIST MINISTRA EDUKACJI
INFORMACJEList Ministra Edukacji Narodowej z okazji rozpoczęcia roku
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021
INFORMACJEUroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się we wtorek, 1 września 2020.
Uroczystość szkolna rozpocznie się o godz. 08:30 na podwórku szkolnym z zachowaniem rygorów sanitarnych, następnie każda klasa uda się z wychowawcą do swojej sali.
Niestety w obecnej sytuacji uczniom nie będą mogli towarzyszyć rodzice.
Dzieci z oddziału przedszkolnego wchodzą do szkoły dolnym wejściem, pozostałe dzieci wchodzą tak, jak do tej pory, czyli górnym wejściem.
W dniu rozpoczęcia roku szkolnego wszystkich uczniów obowiązuje strój galowy - zgodnie z par.49 pkt.5,6,7 Statut Szkoły.
Uczniowie, którzy będą w nowym roku szkolnym korzystać z obiadów proszeni są o podanie informacji wychowawcy w dniu 1 września.

Uczniowie są zobowiązani do zaopatrzenia się w worek na obuwie zmienne, podpisania wszystkich przyborów, zeszytów, podręczników i ćwiczeń.
Strona 2 z 85 < 1 2 3 4 5 > >>
Copyright Rafał Kowalczyk © 2007